Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Çok kazanma değil, hak ederek kazanma ilkesinden hiçbir zaman taviz vermedik. Bizden gayrimenkul satın alan yatırımcıların yüzlerindeki gülümsemeyi, yatırımları her geçen gün değerlenirken duydukları memnuniyeti, her şeyden önce evlerinde huzur ve güven içinde yaşadıklarını görmek bizim için tüm kazanımlarımızın ötesinde bir değer…

Şirketimiz Hakkında

CT yatırım olarak, insana ve çevreye saygılı, çalışanına ve müşterilerine değer veren, yeniliğe açık vizyonu ile kaynaklarını en etkin şekilde kullanmaya yönelik bir politika izliyoruz.
Şirketimiz, iş sağlığına ve güvenliğine azami önem göstererek kalite standartlarına uygun bir çalışma ortamı yaratıyor. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vererek insan gücünü, etkin ve verimli şekilde kullanabilmek için sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz.
Hedefimiz; kurum değerlerimize ve kültürümüze uygun, nitelikli, işini seven ve sahiplenen, verimli çalışmalar yürütebilecek insan gücünü şirketimize kazandırmaktır.
Şirket bünyesinde çeşitli alanlarda düzenlediğimiz eğitimlerle çalışanlarımızın performanslarını artırmayı, bilgi ve becerilerini geliştirerek kariyer planlamalarında onlara rehberlik edebilmeyi amaçlıyoruz.

Misyonumuz Ve Vizyonumuz

İnsanlara kaliteli hizmeti kaynakları verimli kullanarak sağlamak, inşaat sektörüne yenilikçi ve akılcı yaklaşımlarla örnek olmak için çalışmaktayız. İleri düzey sürdürülebilir ilkelerimiz ile oluşturmuş olduğumuz stratejimiz, yapı tasarımı ve üretiminde hedeflenen kaliteyi elde etmek için, zamanın ve diğer kaynakların verimli kullanılmasını amaçlar.

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat firması olmak.

Firmamız daima en güvenilir
hizmetleri sunmaya çalışmaktadır.

Haftanın yedi günü aralıksız çalışmalarımızı sürdürmekte ve sizlere yardımcı olmaktayız.

Bina İnşaatı 96%
Gayrimenkul Alım Satım 92%
Yatırım Danışmanlığı 98%