Bağbaşı Teras Villaları

Proje Hakkında

CT Yatırım olarak hazırlayıp tamamladığımız projelerimizi siz değerli müşterilerimize en uygun şekilde sunmaya çalışmaktayız. Profesyonel çalışan kadromuz ile daima kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

  • Proje Adı Bağbaşı Teras Villaları
  • Lokasyon Denizli, Bağbaşı

Proje Detayları

4 ADET ÇOK ÖZEL VİLLA

Her biri toplamda  400 m² brüt alana sahip olan Bağbaşı Teras Villaları 300 m² net kullanım alanına sahiptir.

Teras Villaları 3 yatak odası, 1 salon, 1 mutfak, 1 hobi odası ve 2 misafir odası (6+1) sistemine göre dizayn edilmiştir.

Özel yaşam alanları olan Villalar standart üstü bir sisteme göre projelendirilmiş olup siz değerli alıcılarının istekleri doğrultusunda oda planlaması yapılacaktır.
Oda sayılarının düzenlenmesi sizlerin istekleri doğrultusunda yapılacaktır.
Her birinde 1 adet kapalı havuz bulunan Bağbaşı Teras Villalarında dış dünya ile bağınız bulunmadan huzur dolu günler geçireceğinizden hiç şüpheniz olmasın.
Kapalı havuzunun yanı sıra her bir villa için otoparkını da içerisinde bulunduran Bağbaşı Teras Villaları sahip olduğunuz tüm imkanları bir arada güvenli bir şekilde bünyesinde barındıracaktır.

Tüm alt yapı işlemleri, peyzaj işlemleri, yapının dışındaki tüm işlemler müteahhit firma tarafından yapılacak olup %90 oranında bitirilerek teslimi sağlanacaktır.

Sahip olacağınız bu özel villaları kendi istek ve arzularınıza göre düzenleme fırsatı sizlere sunulmaktadır.

GÖRÜNTÜLÜ ARAMA İLE BİNA YAPISI VE EŞSİZ MANZARASINI GÖREBİLİRSİNİZ

Eşsiz bir Yapıya Sahip olan Bağbaşı Teras Villaları konum itibariyle bulunduğu alanın son parseli olup arka kısmında her hangi bir yapı bulunmayarak tamamen doğal bir ortama sahiptir..

Dört bir yanı açık olan Bağbaşı Teras Villaları Panoramik Manzarası ile içinize mutluluk yükleyerek her güne dinç ve huzur dolu başlamanızı sağlayacaktır.

Bahçesinden odalarına, geniş ve düz salonundan benzersiz manzaralı terasına kadar unutulmayacak anılar biriktireceğiniz Bağbaşı Teras Villaları hayallerinizin ötesinde.

ctyatirim (16)

CT Yatırım

Siz Değerli Müşterilerimize 2010 Yılından İtibaren  Denizli’de Gayrimenkul Alanında Hizmet Vermekten Onur Duymaktayız.
2018 Yılından İtibaren Tecrübelerimizi Kendi Projelerimize Katmak Adına İnşaat Sektöründe Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermeye Başlamanın Haklı Gururunu Yaşadığımızı   Belirtmek İsteriz..