Proje Hakkında

CT Yatırım olarak hazırlayıp tamamladığımız projelerimizi siz değerli müşterilerimize en uygun şekilde sunmaya çalışmaktayız. Profesyonel çalışan kadromuz ile daima kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

  • Proje Adı Bağbaşı Tower
  • Lokasyon Bağbaşı, Denizli

Bağbaşı Bölgesinin En Özel Projelerinden Birisi

 BAĞBAŞI TOWER

Denizli’nin temiz hava ve yaşam kalitesi anlamında en nezih bölgesi olan Bağbaşı’nda, 5000m² kapalı alana sahip; zemin katta işyeri ve her katta 2 daire olmak üzere toplam 11 kattan oluşan; konforlu yaşamın tüm yönlerini bulabileceğiniz BAĞBAŞI TOWER 325 m² açık teras; her daireye bir araçlık otoparkı, özenle konumlandırılmış peyzajı ve geniş balkonlarından şehir ve doğa manzarasına kadar tüm bileşenleri yaşamı her yönüyle tatmanız için tasarlanmıştır.

BAĞBAŞI TOWER AYRICALIKLI YAŞAM

Her biri Brüt 151 m² olan ve 3 oda 1 salon (3+1) düzeninde dizayn edilen Bağbaşı Tower Daireleri hayal ettiğiniz yaşamı size sunacaktır.
Geniş ve ferah mutfağından her biri ışıl ışıl olan odalarına kadar sizleri tatmin edecek olan Bağbaşı Tower tüm cepheleri açık ve manzaralı bir konuma sahiptir.

Tüm dairelerinde ebeveyn banyosu bulunan ve özel yaşam alanınızın kalitesini arttıracak bir yapıya sahip olan Bağbaşı Tower yerden ısıtma sistemi ile yaşam alanlarınıza değer katmaktadır. Her biri bireysel kombili olan dairelerin zemininde kullanılan benzersiz kalitedeki seramik yapısı hem hijyenik ve sağlıklı hem de şık ve gösterişli bir yaşam alanını sizlere sunmaktadır.

Bağbaşı Tower dört bir yanı şehir, doğa ve göl manzaralı eşsiz seyir terası ile de siz değerli alıcılarını cezbedecektir.

EŞSİZ MANZARALI SEYİR TERASI

Tüm aile üyelerinin her güne mutlulukla başlayacağı; konforlu bir hayatın tüm imkanlarını bir arada yaşayabileceği huzur dolu bir proje olan BAĞBAŞI TOWER; dış yapısında sahip olduğu tüm konforu iç mekan tasarımlarında da ev sahiplerine yaşatabilmek için her daireye şık lake mutfak dolapları, pvc doğrama konfor ısıcam, yerden ısıtma doğalgaz, 2 adet banyo,  mobilya vestiyer, granit döşeme donanımlarıyla tasarlandı.

KENDİNİZE DEĞER VERİN!

Şıklığın, konforun, ferahlığın ve manzaranın yaşamınızın her alanına eşit şekilde konumlandırıldığı BAĞBAŞI TOWER ile siz de doğru kararı verin ve şehrin en huzur dolu manzarasına bir adım atın..

CT Yatırım

Siz Değerli Müşterilerimize 2010 Yılından İtibaren  Denizli’de Gayrimenkul Alanında Hizmet Vermekten Onur Duymaktayız.
2018 Yılından İtibaren Tecrübelerimizi Kendi Projelerimize Katmak Adına İnşaat Sektöründe Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermeye Başlamanın Haklı Gururunu Yaşadığımızı   Belirtmek İsteriz..